Catering - CateringHoŠi.cz

Naše nabídka gastronomických služeb

Zajistíme nejen samotné občerstvení ale samozřejmě i veškerý nezbytný servis. Náš tým si zakládá na profesionalitě a s poskytováním cateringových služeb má rozsáhlé zkušenosti. Jsme schopni zajistit menší i větší akce na přání zákazníka.

Svatební a rodinné oslavy

Dle Vašich požadavků sestavíme servírované menu a následně třeba občerstvení formou rautu. Zajistíme výčep i jiné nápoje. Rozsah a styl občerstvení, způsob servisu je jen na požadavcích každého klienta.

Raut a banket

Tato forma pohoštění je prezentována u nabídkových stolů. Nabídka bývá široká, od předkrmů, hlavních jídel až po dezerty, studené i teplé pokrmy, nápoje alkoholické i nealkoholické, včetně kávy a čaje.

Garden party a grill

Na těchto akcích záleží jen na Vaší fantazii. Rautové pohoštění, grilování masa, sýrů, nebo třeba rožnění selátka.Čepované pivo a jiné alkoholické i nealkoholické nápoje. Sweet bar i nabídka pro dětské strávníky.

Kulturní a společenské akce

Máme zkušenosti s poskytováním gastro služeb na akcích typu výstav, slavnostech, hudebních festivalech a třeba sportovních turnajů. Forma spolupráce závisí na typu akce a přání pořadatele. Nabízíme například prodejní stánky s jídlem a nápoji, výčepy nebo předem domluvené občerstvení.